Innowacyjne pokrywy kanałów i studzienek technologicznych

Udostępnij:

Czy pokrywy studzienek technologicznych mogą być wytrzymałe, estetyczne i zarazem lekkie? Poznaj Firmę, która połączyła te wszystkie cechy tworząc produkt na miarę XXI wieku.

Producent osłon z kompozytu, firma Fibrelite zadbała o to, aby tak było. Efektem starań inżynierów współpracujących z tą marką są antypoślizgowe, bezpieczne dla kończyn, niekorodujące i dające możliwość szerokiej personalizacji pokrywy kompozytowe kanałów kablowych i studzienek. Dopasowane do potrzeb użytkowników i odporne na większość chemikaliów osłony w niczym nie przypominają niewygodnych i często niebezpiecznych w eksploatacji wersji żeliwnych lub betonowych. Co jeszcze sprawia, że pokrywy studzienek z kompozytu stały się przełomem i są stosowane w nowoczesnych obiektach na całym świecie?

Innowacyjne pokrywy kanałów i studzienek technologicznych Fibrelite

Fibrelite to doświadczona firma z niezwykłymi rozwiązaniami i ponad 30-letnim doświadczeniem. Innowacyjne i funkcjonalne produkty tej marki dystrybuowane są aż do 70 krajów na całym świecie. Zaprojektowane przez specjalistów z Fibrelite wytrzymałe, łatwe w eksploatacji i ultra lekkie pokrywy z kompozytu są pierwszym tego typu produktem na świecie.

Marka umożliwia personalizacje produktów i oferuje pokrywy w dedykowanych odsłonach różniących się zarówno rozmiarem, jak i kształtem, kolorem, wzorem przetłoczeń, czy nawet właściwościami fizycznymi takimi jak, nośność, przewodnictwo, czy nawet klasa powierzchni antypoślizgowej.

Pokrywy kompozytowe studzienek Fibrelite posiadają dodatkowe, praktyczne rączki akcesoryjne dzięki, którym technicy podczas ich otwierania i zamykania nie narażają swoich palców na urazy. Parametry techniczne zastosowanego kompozytu do produkcji pokryw Fibrelite sprawiają, że podczas eksploatacji nie wymagają one praktycznie żadnych czynności serwisowych.  

 Do głównych zalet tych produktów należą m.in.:

  • - niska masa własna,
  • - uniwersalne zastosowanie,
  • - możliwość zamówienie produktu w różnych barwach,
  • - wysoka trwałość,
  • - izolacja termiczna,
  • - właściwości antypoślizgowe,
  • - odporność na większość chemikaliów,
  • - zerowe koszty serwisu,
  • - możliwość zamontowania zamków bezpieczeństwa.

Pokrywy kompozytowe Fibrelite

Pokrywy kompozytowe Fibrelite — zastosowanie

Pokrywy kompozytowe Fibrelite mogą być użyte niemal wszędzie. Doskonale sprawdzają się w obiektach takich jak: stacje benzynowe, stadiony, lotniska, stacje kolejowe, elektrownie, fabryki, magazyny, porty, oczyszczalnie ścieków, parki technologiczne, serwerownie oraz wszystkie inne obiekty wymagające zastosowania pokryw kanałów i studzienek technologicznych. Dodatkowo możliwa do zastosowania powierzchnia antypoślizgowa tych osłon powoduje, że wykorzystanie ich na zewnątrz jest w pełni bezpieczne dla przechodniów oraz przemieszczających się po nich pojazdów.

Pokrywy Fibrelite mogą stanowić element wyposażenia nawet najbardziej wymagającego pod względem estetyki miejsca. Szeroka możliwość personalizacji pokryw daje możliwość dostosowania ich wyglądu do już obecnej w obiekcie infrastruktury. 

Polski dystrybutor innowacji

Corrimex jest oficjalnym przedstawicielem Fibrelite w Polsce. Firma już od ponad 30 lat specjalizuje się w budowie myjni samochodowych, stacji paliw i dostarczaniu wiodących rozwiązań dla przemysłu. W ofercie tej marki znajdują się również lekkie pokrywy kompozytowe Fibrelite w wielu odsłonach. Bogata oferta Corrimex sprawia, że inwestorzy z wielu sektorów znajdują satysfakcjonujące rozwiązania i wsparcie na każdym etapie realizacji swoich projektów.

Artykuł partnera

0 Komentarze