Obniż koszty serwisowe stacji paliw dzięki sprawdzonym dystrybutorom

Udostępnij:

Masz już stację benzynową i planujesz jej modernizację? A może jesteś na etapie tworzenia biznesplanu i poszukujesz dostawcy sprawdzonego wyposażenia? Sprawdź, jak wysokiej jakości urządzenia mogą uchronić Twój biznes od strat, a nawet generować oszczędności!

Jak obniżyć koszty serwisowe stacji paliw z Tokheim?

Sprawny dystrybutor to kluczowy element właściwie działającej i rentownej stacji paliw. Dlatego wybór pewnej marki jest w tym przypadku tak ważny. Wysokiej jakości dystrybutory paliw rzadziej się psują i nie wymagają od inwestora częstych oraz wysokich nakładów finansowych związanych z eksploatacją. Wyposażenie stacji paliw i jego jakość jest szczególnie istotna w serwisie pogwarancyjnym, za który właściciel biznesu płaci z własnej kieszeni.

Inne sposoby na obniżenie kosztów serwisowych stacji benzynowej to m.in.:

  • - dokonywanie regularnych przeglądów wyposażenia,
  • - korzystanie z usług sprawdzonej firmy, która wykona naprawy w fachowy sposób,
  • - dbanie o szybką wymianę małych elementów mogących doprowadzić do dużej awarii.

Pamiętaj, że aby zaoszczędzić na naprawach, kluczowe jest po pierwsze wyposażyć biznes w sprzęt wysokiej jakości, a po drugie często kontrolować jego stan.

Poznaj bezkonkurencyjną jakość Tokheim

Decyzja o inwestycji w solidny i niezawodny sprzęt uchroniła już wielu inwestorów przed kosztami związanymi z awariami i idących za tym również przestojami w funkcjonowaniu biznesu. Poznaj producenta, który ze swoim ponad stu letnim doświadczeniem w branży paliwowej zapewni Ci najwyższą jakość i niezawodność na rynku. Poznaj Tokheim.

Nazwa marki pochodzi od imienia jej założyciela, Johna J. Tokheima - Norwega, który u schyłku lat 90. XIX wieku w amerykańskim Iowa zaprojektował system bezpiecznego magazynowania i wydawania paliwa oparty w dużej mierze na zmodyfikowanej pompie wody. Ten wynalazek stał się dla niego kołem zamachowym do otwarcia firmy Tokheim Manufacturing Company i pod tym właśnie szyldem w 1901 został opatentowany pierwszy na świecie dystrybutor paliwa dla samochodów.

Bogata historia i nieprzerwany rozwój produktów w ofercie Tokheim są niewątpliwym powodem, dla którego dystrybutory tej marki spotkać można na stacjach paliw w każdym zakątku świata.

Przedstawiciel Tokheim w Polsce, czyli marka Corrimex

Popularna na polskim rynku marka Corrimex, która działa już od 1990 roku jest sprawdzonym przedstawicielem i dostawcą produktów marki Tokheim. Specjaliści Corrimex są wsparciem dla wszystkich posiadaczy stacji benzynowych oraz osób, które dopiero otwierają tego rodzaju biznes. W ich ofercie znajdują się dystrybutory do paliw i płynów, takich jak:

  • - benzyna, 
  • - olej napędowy,
  • - biopaliwa,
  • - LPG,
  • - płyn AdBlue.

Marka w swojej ofercie posiada również sprawdzony system rur paliwowych KPS, niezbędną armaturę najwyższej jakości oraz pompy tłoczne Red Jacket. Dla przedsięwzięć wymagających bardziej zaawansowanych rozwiązań logistycznych firma przygotowała nowoczesne systemy zarządzania wydawaniem paliwa DiaLOG. Klienci Corrimex mają zapewnione pełne wsparcie na każdym etapie współpracy - począwszy od doradztwa, przez montaż i uruchomienie wyposażenia, aż po jego serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z doradcą i przekonaj się sam!

Artykuł partnera

0 Komentarze