​Nowa Toyota Corolla w wersji sedan to innowacyjny samochód, który został bogato wyposażony. W samochodzie został zamontowany hybrydowy napęd. Wnętrze Corolli, jak i każdy jej element konstrukcyjny, zostało wykonane z pełną starannością. Wszystko to sprawia, że jest ona jednym z najchętniej wybieranych pojazdów na całym świecie. Warto poznać parametry techniczne, by samemu ocenić jej bogactwo.

Wygoda z pełną klasą

Ten samochód stwarza możliwość wygodnej jazdy przez długie godziny. Wpływa na to hybrydowy napęd, którego zalety odczuje się na każdym typie drogi. Bez znaczenia, czy poruszamy się częściej przez centrum miasta, czy autostradą - Toyota Corolla w wersji sedan 2020 będzie wymarzonym samochodem.

Napęd hybrydowy został w tym modelu udoskonalony. Dzięki jednostce 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT można cieszyć się z bardzo cichej oraz oszczędnej jazdy. Ogromną zaletą jest funkcja samoładowania. Napęd ten wprowadzi więcej dynamiki w jeździe, co przełoży się na zauważalny komfort prowadzenia pojazdu. Przyczyni się to także do znacząco niskiego spalania. Według producenta spalanie będzie wynosić 4,3-5,2 l/100 km.

Moc zalet nowej Toyoty Corolli

Niewątpliwą zaletą tego samochodu jest wspomniany już innowacyjny napęd hybrydowy. Silnik elektryczny jest wykorzystywany praktycznie w większości przebywanej trasy. Co jest bardzo ważne w tym napędzie, to fakt, że pozwala na samoczynne doładowywanie akumulatora. Można cieszyć się wygodną jazdą, a ona sama (wraz z hamowaniem) będzie zapewniała energię dla akumulatora. To sprawia, że silnik jest tak ekonomiczny i zapewnia przyjemną jazdę bez ograniczeń.

Kolejną zaletą jest konstrukcja samochodu. Nowoczesne wykorzystanie napędu hybrydowego oraz silnika elektrycznego sprawia, że samochód jest mniej podatny na powszechne uszkodzenia. W konstrukcji samochodu jest o wiele mniej elementów, które ulegają częstemu uszkodzeniu. To inwestycja na lata i zabezpieczenie przed regularnymi wizytami u mechaników samochodowych.

Daj się porwać technologii! Model ten jest skokiem w przyszłość:

- napęd hybrydowy pozwalający na komfort jazdy
- silnik elektryczny, który zapewnia oszczędność jazdy
- elegancji design zarówno wewnętrznej strony, jak i zewnętrznej
- cicha praca silnika
- wygoda wnętrza - podgrzewana przednie fotele, automatyczna klimatyzacja, oświetlenie LED
- przestronne wnętrze
- nowoczesny wygląd samochodu - światła LED, aluminiowe felgi
- wykorzystanie platformy TNGA - zapewnia lepszą kontrolę podczas jazdy
- wiele detali, które wpływają na przyjemność jazdy

Artykuł partnera

0 Komentarze